KB02KW01-12-CC NKK Switches
  • More about KB02KW01-12-CC NKK Switches
    KB02KW01-12-CC NKK Switches
    KB02KW01-12-CC is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. KB02KW01-12-CC is described as INCAND PANEL INDICATOR RED 12V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK