KB01KW01-5C24-JC NKK Switches
  • More about KB01KW01-5C24-JC NKK Switches
    KB01KW01-5C24-JC NKK Switches
    KB01KW01-5C24-JC is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. KB01KW01-5C24-JC is described as LED PANEL INDICATOR RED 24V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"