KB01KW01-12-JC NKK Switches
  • More about KB01KW01-12-JC NKK Switches
    KB01KW01-12-JC NKK Switches
    KB01KW01-12-JC is manufactured by NKK Switches and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. KB01KW01-12-JC is described as INCAND PANEL INDICATOR RED 12V. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"