FR01SR10P-W-S NKK Switches
  • Part Number: FR01SR10P-W-S
  • Manufacturer Name: NKK Switches
  • Description: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
  • Category: DIP Switches
  • Status:
  • More about FR01SR10P-W-S NKK Switches
    FR01SR10P-W-S NKK Switches
    FR01SR10P-W-S is manufactured by NKK Switches and is categorized in the DIP Switches category. FR01SR10P-W-S is described as SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V. Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by NKK Switches
    ---> DIP Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  DIP Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V