RB520S30,115 NEXPERIA
  • More about RB520S30,115 NEXPERIA
    RB520S30,115 NEXPERIA
    RB520S30,115 is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB520S30,115 is described as DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V