RB520CS30L,315 NEXPERIA
  • More about RB520CS30L,315 NEXPERIA
    RB520CS30L,315 NEXPERIA
    RB520CS30L,315 is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. RB520CS30L,315 is described as DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NEXPERIA
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM