PTVS10VS1UTR,115 NEXPERIA
  • Part Number: PTVS10VS1UTR,115
  • Manufacturer Name: NEXPERIA
  • Description: TVS DIODE 10VWM 17VC SOD123W
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about PTVS10VS1UTR,115 NEXPERIA
    PTVS10VS1UTR,115 NEXPERIA
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V