PMEG45T15EPDAZ NEXPERIA
  • More about PMEG45T15EPDAZ NEXPERIA
    PMEG45T15EPDAZ NEXPERIA
    PMEG45T15EPDAZ is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. PMEG45T15EPDAZ is described as DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A