PMEG4002AESFYL NEXPERIA
  • More about PMEG4002AESFYL NEXPERIA
    PMEG4002AESFYL NEXPERIA
    PMEG4002AESFYL is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. PMEG4002AESFYL is described as DIODE SCHOTTKY 40V 0.2A SOD962. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE