PMEG2005AELD,315 NEXPERIA
  • More about PMEG2005AELD,315 NEXPERIA
    PMEG2005AELD,315 NEXPERIA
    PMEG2005AELD,315 is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. PMEG2005AELD,315 is described as DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882D. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH