PMEG050V150EPDAZ NEXPERIA
  • More about PMEG050V150EPDAZ NEXPERIA
    PMEG050V150EPDAZ NEXPERIA
    PMEG050V150EPDAZ is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. PMEG050V150EPDAZ is described as DIODE SCHOTTKY 50V 15A CFP15. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP