PMEG045V150EPDZ NEXPERIA
  • More about PMEG045V150EPDZ NEXPERIA
    PMEG045V150EPDZ NEXPERIA
    PMEG045V150EPDZ is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. PMEG045V150EPDZ is described as DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"