PMEG045V050EPDAZ NEXPERIA
  • More about PMEG045V050EPDAZ NEXPERIA
    PMEG045V050EPDAZ NEXPERIA
    PMEG045V050EPDAZ is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. PMEG045V050EPDAZ is described as DIODE SCHOTTKY 45V 5A CFP15. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"