PESD24VL1BAZ NEXPERIA
  • Part Number: PESD24VL1BAZ
  • Manufacturer Name: NEXPERIA
  • Description: TVS DIODE 70VC 3A IPP SOD323
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about PESD24VL1BAZ NEXPERIA
    PESD24VL1BAZ NEXPERIA
    PESD24VL1BAZ is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the TVS Diodes category. PESD24VL1BAZ is described as TVS DIODE 70VC 3A IPP SOD323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A