BZB984-C5V6,115 NEXPERIA
  • More about BZB984-C5V6,115 NEXPERIA
    BZB984-C5V6,115 NEXPERIA
    BZB984-C5V6,115 is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Array Diodes category. BZB984-C5V6,115 is described as DIODE ZENER ARRAY 5.6V SOT663. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM