BZB84-B20,215 NEXPERIA
  • More about BZB84-B20,215 NEXPERIA
    BZB84-B20,215 NEXPERIA
    BZB84-B20,215 is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Array Diodes category. BZB84-B20,215 is described as DIODE ZENER ARRAY 20V SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE