74HCT4060D-Q100,11 NEXPERIA
  • More about 74HCT4060D-Q100,11 NEXPERIA
    74HCT4060D-Q100,11 NEXPERIA
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> Logic Counters & Dividers from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Counters & Dividers
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD