74AUP1G80GN,132 NEXPERIA
  • Part Number: 74AUP1G80GN,132
  • Manufacturer Name: NEXPERIA
  • Description: IC D-TYPE POS TRG SNGL 6XSON
  • Category: Logic Flip Flops
  • Status:
  • More about 74AUP1G80GN,132 NEXPERIA
    74AUP1G80GN,132 NEXPERIA
    ---> Other parts by NEXPERIA
    ---> Logic Flip Flops from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Flip Flops
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK