1PS76SB70,115 NEXPERIA
  • More about 1PS76SB70,115 NEXPERIA
    1PS76SB70,115 NEXPERIA
    1PS76SB70,115 is manufactured by NEXPERIA and is categorized in the Zener Single Diodes category. 1PS76SB70,115 is described as DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK