NBB75FI-M NEUTRIK
  • Part Number: NBB75FI-M
  • Manufacturer Name: NEUTRIK
  • Description: Receptacle - BNC feedthrough - isolated- nickel- metal threads - 75 Ohm
  • Category: A/V Connectors
  • Status:
  • More about NBB75FI-M NEUTRIK
    NBB75FI-M NEUTRIK
    NBB75FI-M is manufactured by NEUTRIK and is categorized in the A/V Connectors category. NBB75FI-M is described as Receptacle - BNC feedthrough - isolated- nickel- metal threads - 75 Ohm. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F