NBB75DSIB NEUTRIK
  • Part Number: NBB75DSIB
  • Manufacturer Name: NEUTRIK
  • Description: Receptacle - BNC - D style - solder - isolated - black - 75 Ohm
  • Category: A/V Connectors
  • Status:
  • More about NBB75DSIB NEUTRIK
    NBB75DSIB NEUTRIK
    NBB75DSIB is manufactured by NEUTRIK and is categorized in the A/V Connectors category. NBB75DSIB is described as Receptacle - BNC - D style - solder - isolated - black - 75 Ohm. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE