NBB75DSGB NEUTRIK
  • Part Number: NBB75DSGB
  • Manufacturer Name: NEUTRIK
  • Description: Receptacle - BNC - D style - solder - grounded - black - 75 Ohm
  • Category: A/V Connectors
  • Status:
  • More about NBB75DSGB NEUTRIK
    NBB75DSGB NEUTRIK
    NBB75DSGB is manufactured by NEUTRIK and is categorized in the A/V Connectors category. NBB75DSGB is described as Receptacle - BNC - D style - solder - grounded - black - 75 Ohm. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NEUTRIK
    ---> A/V Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  A/V Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"