NZ2520SB-44.000000MHZ NDK America
  • More about NZ2520SB-44.000000MHZ NDK America
    NZ2520SB-44.000000MHZ is manufactured by NDK America and is categorized in the General Oscillators category. NZ2520SB-44.000000MHZ is described as OSC XO 44.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM