NZ2520SB-38.900MHZ NDK America
  • More about NZ2520SB-38.900MHZ NDK America
    NZ2520SB-38.900MHZ NDK America
    NZ2520SB-38.900MHZ is manufactured by NDK America and is categorized in the General Oscillators category. NZ2520SB-38.900MHZ is described as OSCILLATOR XO 38.9MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NDK America
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM