NT3225SA-26.000000MHZ-G5 NDK America
  • More about NT3225SA-26.000000MHZ-G5 NDK America
    NT3225SA-26.000000MHZ-G5 is manufactured by NDK America and is categorized in the General Oscillators category. NT3225SA-26.000000MHZ-G5 is described as OSC VCTCXO 26.000MHZ SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED