LNC-NS210-240 NCC
  • Part Number: LNC-NS210-240
  • Manufacturer Name: NCC
  • Description: Sensor, Liquid Level, Pump Up, Open Board, Dual Probe, 240 VAC, 5 A
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about LNC-NS210-240 NCC
    LNC-NS210-240 NCC
    LNC-NS210-240 is manufactured by NCC and is categorized in the Sensors category. LNC-NS210-240 is described as Sensor, Liquid Level, Pump Up, Open Board, Dual Probe, 240 VAC, 5 A. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NCC
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X