VCN70BADJTU-1C Murata Power
  • More about VCN70BADJTU-1C Murata Power
    VCN70BADJTU-1C Murata Power
    VCN70BADJTU-1C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. VCN70BADJTU-1C is described as CONV DC/DC DDR 70A 12V ADJUST TH. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM