UEI25-050-D48N-C Murata Power
  • More about UEI25-050-D48N-C Murata Power
    UEI25-050-D48N-C Murata Power
    UEI25-050-D48N-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. UEI25-050-D48N-C is described as CONV DC/DC 25W 5V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM