UEI15-120-Q12P-C Murata Power
  • More about UEI15-120-Q12P-C Murata Power
    UEI15-120-Q12P-C Murata Power
    UEI15-120-Q12P-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. UEI15-120-Q12P-C is described as CONV DC/DC 15.6W 12V 1.3A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.