UEI15-050-Q12P-C Murata Power
  • More about UEI15-050-Q12P-C Murata Power
    UEI15-050-Q12P-C Murata Power
    UEI15-050-Q12P-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. UEI15-050-Q12P-C is described as CONV DC/DC 15W 5V 3A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.