SPM25-050-D48P-C Murata Power
  • More about SPM25-050-D48P-C Murata Power
    SPM25-050-D48P-C Murata Power
    SPM25-050-D48P-C is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. SPM25-050-D48P-C is described as DC/DC CONVERTER 5V 25W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"