NXJ1S1205MC-R7 Murata Power
  • More about NXJ1S1205MC-R7 Murata Power
    NXJ1S1205MC-R7 Murata Power
    NXJ1S1205MC-R7 is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. NXJ1S1205MC-R7 is described as DC/DC SM 1W 12V-5V SINGLE 4.2KV. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Murata Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK