MGJ6D242005WMC-R7 Murata Power
  • More about MGJ6D242005WMC-R7 Murata Power
    MGJ6D242005WMC-R7 Murata Power
    MGJ6D242005WMC-R7 is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. MGJ6D242005WMC-R7 is described as DC DC CONVERTER 20V -5V 6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"