MGJ3T24150505MC-R7 Murata Power
  • More about MGJ3T24150505MC-R7 Murata Power
    MGJ3T24150505MC-R7 is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. MGJ3T24150505MC-R7 is described as DC/DC CONVERTER 15V -10V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F