MGJ2D242005SC Murata Power
  • More about MGJ2D242005SC Murata Power
    MGJ2D242005SC Murata Power
    MGJ2D242005SC is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. MGJ2D242005SC is described as DC/DC CONVERTER 20V -5V 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM