MGJ1D241505MPC-R7 Murata Power
  • More about MGJ1D241505MPC-R7 Murata Power
    MGJ1D241505MPC-R7 Murata Power
    MGJ1D241505MPC-R7 is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. MGJ1D241505MPC-R7 is described as DC/DC CONVERTER 15V -5V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE