MEV3S1209SC Murata Power
  • More about MEV3S1209SC Murata Power
    MEV3S1209SC Murata Power
    MEV3S1209SC is manufactured by Murata Power and is categorized in the DC/DC Converters category. MEV3S1209SC is described as CONV DC/DC 3W 12V IN 9V OUT SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE