12LRS684C Murata Power
  • More about 12LRS684C Murata Power
    12LRS684C Murata Power
    12LRS684C is manufactured by Murata Power and is categorized in the Fixed Inductors category. 12LRS684C is described as FIXED IND 680UH 500MA 1.65 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata Power
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED