12LRS473C Murata Power
  • More about 12LRS473C Murata Power
    12LRS473C Murata Power
    12LRS473C is manufactured by Murata Power and is categorized in the Fixed Inductors category. 12LRS473C is described as FIXED IND 47UH 1.7A 140 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.