12LRS333C Murata Power
  • More about 12LRS333C Murata Power
    12LRS333C Murata Power
    12LRS333C is manufactured by Murata Power and is categorized in the Fixed Inductors category. 12LRS333C is described as FIXED IND 33UH 2.1A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata Power
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V