ZRB15XR60J475ME01D Murata
  • Part Number: ZRB15XR60J475ME01D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0402
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE