SFVLA10M7MF00-B0 Murata
  • Part Number: SFVLA10M7MF00-B0
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FILTER 10.7MHZ 13KHZ BANDWIDTH
  • Category: Ceramic Filters
  • Status:
  • More about SFVLA10M7MF00-B0 Murata
    SFVLA10M7MF00-B0 Murata
    SFVLA10M7MF00-B0 is manufactured by Murata and is categorized in the Ceramic Filters category. SFVLA10M7MF00-B0 is described as FILTER 10.7MHZ 13KHZ BANDWIDTH. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Ceramic Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  Ceramic Filters
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM