RPER72A152K2P1A03B Murata
  • Part Number: RPER72A152K2P1A03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,577
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM