RPER71H333K2P1A03B Murata
  • Part Number: RPER71H333K2P1A03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,582
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"