RPER71H332K2K1A03B Murata
  • Part Number: RPER71H332K2K1A03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,378
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"