RPER71H223K2K1A03B Murata
  • Part Number: RPER71H223K2K1A03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 10,854
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V