RPER71H102K2K1A03B Murata
  • Part Number: RPER71H102K2K1A03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 8,994
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE