RPE5C1H820J2P1Z03B Murata
  • Part Number: RPE5C1H820J2P1Z03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 82PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,308
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"