RPE5C1H820J2K1Z03B Murata
  • Part Number: RPE5C1H820J2K1Z03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 82PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,817
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"