RPE5C1H7R0D2K1Z03B Murata
  • Part Number: RPE5C1H7R0D2K1Z03B
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CAP CER 7PF 50V NP0 RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 592
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT